Niedorzeczne cytaty, pokrętne wypowiedzi i kopnięte myśli.
Kategorie: Wszystkie | Cytaty miesiąca
RSS
środa, 16 marca 2011

Bardzo proste. Wystarczy być miliarderem i szybko zbankrutować.

 

 

Cytat zaczerpniety z poniższego wywiadu:

23:42, cytat24
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 21 grudnia 2010

Anja Orthodox (cytat ponownie z książki "Wywiady bez Kitu") :

Ja ci powiem, kim byłam – byłam bezpartyjną radną, ale przystąpiłam do klubu SLDbo byli mi najbliżsi. Charakteryzuje ich najbardziej zdroworozsądkowe podejście. Nigdy nie byłam mocno zaangażowana. Oczywiście miałam zawsze swoje poglądy, zdrowo lewicowe. Żadna komuna nie wchodziła w grę, tak samo nie cierpiałam tej komuny jak wszyscy z dawnych czasów. Moje poglądy to esencja lewicowości. Uważam, że państwo w swej polityce powinno uwzględniać interes najsłabszych grup społecznych i dbać o nie. Jak ktoś mi powie, że to nie jest szlachetne, dobre i piękne, to z buta w twarz wyjadę albo niech sam sobie wyjedzie, no bo tak.

Wiecej cytatów z tej książki już nie przepiszę, bo wyjdzie, że jestem sprzedawczą dziwką, która wszystko robi dla pieniędzy, ale  jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się, jak ustawiane są konkursy festiwalowe w Polsce, ile Maleńczuk zarobił na Pudelsach i jak bezwzględny potrafi być Jerzy Owsiak dla zespołów występujących na Woodstocku, to odsyłam do ksiązki.

 

17:37, cytat24
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 12 grudnia 2010

Poniższy cytat pochodzi z książki "Wywiady bez kitu". Nie zamieszczam go dlatego, że mam z tego profity (Choć jeśli ktoś chciałby dać mi zarobić, to mógłby kupić książkę z mojego polecania klikając w ten link - ale nie oszukuję się, bo kto dziś chce dać komuś zarobić za nic? :). Zamieszczam ten cytat, ponieważ uważam, że to bardzo dobra książka. Inaczej bym nie zawracał sobie nią głowy.

"Nie ma czegoś takiego jak polska scena muzyczna. Z mojej perspektywy wygląda to jak jedna wielka scena obciachu. (...) Najbardziej interesująca scena jest nieznana. Pierwsza liga polskich zespołów to sami frajerzy i frajerki. Są takie wokalistki, które mało tego, że nie mają co pokazać, to jeszcze cały czas lansują jękliwy płacz rozpaczy. „On odszedł i mnie zostawił i siedzę sama”. Każdy ma tyle problemów na co dzień, że gdybyśmy mieli przejmować się kłopotami tej nieszczęśliwej niewiasty, pewnie skończylibyśmy jak męczennicy".

Jedrzej Kodymowski (zespół Apteka)

 

wywiady bez kitu

16:26, cytat24
Link Dodaj komentarz »
środa, 22 września 2010

"Dzisiaj pobiłem rekord w ilości przeżytych przeze mnie dni".

Autor nieznany.

12:14, cytat24
Link Dodaj komentarz »
środa, 11 sierpnia 2010

"Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie".

Cytat pochodzi z tego bloga.

 

 

11:13, cytat24
Link Komentarze (1) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 21
  • Kontakt
  • Wyślij cytat
  • RSS
Ważne cytaty:
cytatDesign by SenTineL & mfludek